How to download GG patch Varies with device apk for bluestacks - APK Kodi

How to download GG patch Varies with device apk for bluestacks



GG.apk Varies with device
Name: GG.apk
ID: pl.gadugadu
Version: Varies with device
Size: -1 Mb



GG Screen Preview

How to get GG lastet apk for bluestacks
How to get GG Varies with device apk for android
How to mod GG patch Varies with device apk for android

How to install GG apk for android

- For Android 4.0 or higher:
Please to Settings, look down to Security, and select Unknown sources. Choosing this choice will enable to install apps download from the internet.
- For devices running on lower Android 4.0:
Please go to Settings - open the Applications option, and select Unknown sources, click OK on the popup alert.

GG Details

This application is available only in Polish.
Najpopularniejszy polski komunikator.
Nowa wersja na komórkę pozwala Ci być zawsze w kontakcie z przyjaciółmi i znajomymi.
Nieważne, gdzie jesteś - w domu, w pracy, w podróży – po prostu rozmawiasz z kim chcesz i gdzie chcesz.
Zawsze masz dostęp do tej samej listy kontaktów i archiwum rozmów. Szyfrowane połączenia gwarantują bezpieczeństwo i poufność Twoich rozmów.
Zainstaluj i nie przegap żadnej wiadomości.
Aby testować wersję beta GG:
1. Wejdź na stronę "Testy aplikacji GG" http://goo.gl/j1W9uT i kliknij "Zostań testerem".
2. Poczekaj na aktualizację aplikacji przez Google Play. Może minąć do kilku godzin zanim Google zorientuje się, żeby wysłać Ci aktualizację.
Informacje o zmianach, opinie i zgłoszenia błędów w wątku na forum pomocy GG: http://goo.gl/NWYqY7

What's new in GG Varies with device

Usprawnienia i poprawki stabilności.
GG | 74409 Reviewers | | Rating: 4.1

Download GG Varies with device APK



Search terms:
How to get GG lastet apk for bluestacks
How to use GG unlimited apk
How to mod GG Varies with device apk
How to get GG lastet apk

<span style="color:red">Mateusz Paluszkiewicz:</span> Najgorszy update ever! Serio wpierdalacie reklamy gdzie sie da tak jak na PC?? Ale to ze reklamy dodali to nie ma w changelogu idioci<br /><br /><span style="color:red">Furiatek the Hyena:</span> Bieda Wiecznie crashuje, nie chce sie połączyć, denerwuje reklamami. Szkoda czasu, każdy inny komunikator jest lepszy<br /><br /><span style="color:red">wojciech chajdas:</span> Nie dziala na wifi Zawsze dzialala idealnie a teraz na wifi nie chce mi sie polaczyc tylko na internecie z playa dziala.. bez sensu.. ( " blad polaczenia")<br /><br /><span style="color:red">Shadow 878:</span> Nię łączy Od dłuższego czasu aplikacja totalnie przestała funkcjonować. Nie łączy zarówno przez WiFi jak i bez niego. Usuwam bo raczej już nie zadziała... A było tak pięknie...<br /><br /><span style="color:red">[BPS] Black Panther Studio:</span> Wyszukiwanie Wyszukiwarka jest do dupy.... w mieście kilku milionowym nie ma ani jednej dostępnej kobiety nigdy. . Jakieś zarty<br /><br /><span style="color:red">Magda Lena:</span> Aplikacja sie wiesza nonstop, musze robic restart telefonu. Chyba podziekuje<br /><br /><span style="color:red">AnotherOther:</span> Obroc ekran aby... Obejrzec reklame? Jaja sobie robicie?<br /><br /><span style="color:red">Katarina:</span> GG WP XD Gj m8<br /><br /><span style="color:red">Solitarius Lupus:</span> Gunwo<br /><br /><span style="color:red">3fds fese4:</span> Motorola Moto G (2014)<br /><br /><span style="color:red">Klaudia Pietruczuk:</span> Całkiem spoko Czasami kiedy chce wysłać zdjęcie i już je wybiore z galeri, aplikacja sama wyłącza się. Naprawcie to.<br /><br /><span style="color:red">Tomasz Podczaski:</span> Problem z uruchomieniem Po aktualizacji niemoge uruchomic gg<br /><br /><span style="color:red">Błażej Anduła:</span> Małe problemy Ogólnie korzystam z GG częściej niż innych komunikatorów i jestem bardzo zadowolony, jednak po ostatniej aktualizacji, bez względu na to, czy mam dane pakietowe, czy wi-fi, po każdym przejściu w działanie w tle (oczywiście bez restrykcji danych w tle), aplikacja się rozłącza.<br /><br /><span style="color:red">Marcin Zoladkowski:</span> Osoba która piszę Wam programistyczne suchary w release notes powinna dostać podwyżkę :)<br /><br /><span style="color:red">geneva Williams:</span> I need to no witch APP unlock cm CMS.. lock<br /><br /><span style="color:red">EMINEM MMLP2:</span> Ogolnie interfejs, wykonanie boskie, bez zarzutow Jeden problem, czasami nie chce sie polaczyc wogole przez jakis czas, nie wiem czy ja mam takie problemy czy ktos jeszcze, mam nadzieje ze wyjdzie aktualizacja ktora to poprawi ;)/ usuwanie archiwum powinno być z możliwością zaznaczenia paru konwersacji na raz lub wszystkich, pojedyncze jest zbyt czasochłonne ._.<br /><br /><span style="color:red">Mete Mata:</span> Multi wybór zdjęć bardzo proszę o dodanie możliwości wysyłania kilku zdjęć na raz lub całych albumów, bo wybieranie jednego i ciągle powtarzanie jest meczace. Pozdrawiam !<br /><br /><span style="color:red">Damian Biniecki:</span> Wszystko ładne, przejrzyste, działa płynnie bez zarzutów, dalbym 5 gwiazdek lecz niestety optymalizacja energii leży totalnie. Gdy uzywam aplikacje piszac bez przerwy potrafi zjesc ok 50% baterii w bardzo szybkim tempie.<br /><br /><span style="color:red">Grzesiek Nazwisko:</span> po ostatniej aktualizacji nie dziala :)<br /><br /><span style="color:red">Adam Jankowski:</span> 150 mb wolnego, nie mogę zainstalować Google Services, bo za mało miejsca. Żałuję że, zrobiłem aktualizacje gg....<br /><br /><span style="color:red">Joasia B. S.:</span> A co się stało z czcionką po ostatniej aktualizacji? Jakoś mi się w oknie rozmowy zmniejszyła i nie wiem, czy można ją powiększyć. Trochę za mała.<br /><br /><span style="color:red">Martin Eugen:</span> no English<br /><br /><span style="color:red">Dan Ross:</span> Masakra aplikacja chodzi jak by chciała a nie mogła i poza tym co chwilę jakieś błędy wyskakują. Bardzo was proszę abyście się tym zainteresowali :/<br /><br /><span style="color:red">Musad Bartlomiejczak:</span> + Z gadżetów przydałby się taki trik jak Facebook Chat Heads i wybór koloru diody i wtedy 6 gwiazdek :)<br /><br /><span style="color:red">Zet Leonhart:</span> Od jakiegoś czasu wyłączenie gg jest praktycznie niemożliwe- włącza się samoistnie. Na początku działo się to sporadycznie, ale teraz to już przesada... Reinstal nie pomaga<br /><br /><span style="color:red">:</span> Czarny kolorek wymiata ^^ Teraz ekrany typu *LED będą żreć mniej baterii. Dzięki! Grzech nie wspomnieć o tym, że ta appka to wzór do naśladowania UX. C:<br /><br /><span style="color:red">Mario M.:</span> No i to jest to ;) piękne czarne tło ;) reszta też spoko..przynajmniej na moim tel. ;);)<br /><br /><span style="color:red">Lukasz Calik:</span> Nie dziala poza granicami kraju Szkoda bo aplikacja byla ok.. Z tym, ze juz poza Polska program nie laczy sie z serwerem.<br /><br /><span style="color:red">Bolek Witkowski:</span> Caly czas sie loguje , nie chce mnie zalogowac<br /><br /><span style="color:red">ADR800:</span> Nic nie dziala... Brak polaczenia, tak samo z strona www.<br /><br /><span style="color:red">jgjhjfjgOwen Egharevba:</span> Good but.. Its good i can see the profil from someone please help<br /><br /><span style="color:red">Muhammad Shahab:</span> Its nice<br /><br /><span style="color:red">Wilk Wilk:</span> Crash na Samsung Galaxy 2 Po najnowszej aktualizacji GG crashuje sie cały czas przy uruchamianiu.Wyslalem raporty z crashu. Update: udalo się uruchomić GG po odinstalowaniu i instalacji na nowo.<br /><br /><span style="color:red">Filip Nawrot:</span> Zespol GG nie stosuje sie do wlasnego regulaminu. Macie regulamin, zeby nie wstawiac nieodpowiednich zdjec jako awatary. OK rozumiem to, tak wiec wziolem awatara i go "ocenzurowalem" tak aby abyl zgodny z regulaminem, poczym zablokowaliscie mi konto. jestescie zalosni.<br /><br /><span style="color:red">Kasia Popiolek:</span> Porazka. Nie mozna wpisac kodu z poczty, bo za kazdym wejsciem na nia, znika gg i tak w kolko. Totalny bolox.<br /><br /><span style="color:red">Filip Siren:</span> Gówno!<br /><br /><span style="color:red">A Google User:</span> Motywy Material Design Fajnie jakby czarny motyw byl rowniez w Material Design, tak jak motyw domyslny. Poki co jest krotko mowiac wypukly, po staremu. Ale ogolnie to aplikacja b. dobra ;)<br /><br /><span style="color:red">Konrad Marciniak:</span> lata temu nie było mnie przepraszam bardzo chętnie bym sobie przerwę techniczną zrobię<br /><br /><span style="color:red">A Google User:</span> Świetny Ogólnie program podoba mi się dużo bardziej niż na kompie<br /><br /><span style="color:red">Dawid Gibek:</span> Jest OK! Na samsungu galaxy S3 chodzi pieknie bez zadnych problemow.<br /><br />